www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1081374
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

AKTÍVAN SZERETNÉD HASZNÁLNI A NÉMET NYELVTUDÁSOD?
VAN TAPASZTALATOD MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS TERÜLETEN?
SZERETNÉD BESZÁLLÍTÓI ÉS VEVŐI OLDALON EGYARÁNT FEJLESZTENI TUDÁSOD?

MEGBÍZÓNK:

Multinacionális svájci érdekeltségű gyártó vállalat, melyet a folyamatos bővülés és fejlődés jellemez. Magyarországon közel 1000 főt foglalkoztatnak. Munkavállalói biztos, stabil, fejlődő közegben végezhetik munkájukat, amihez kellemes munkahelyi légkör és versenyképes fizetés társul.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, dinamikus, családbarát multinacionális környezet.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos pozíció

FELADATAID LESZNEK:

  • Az ISO 9001:2000 minőségbiztosítási rendszer követelményeinek megtartása, optimalizálása
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének fejlesztése a minőségügyi vezető irányításával
  • Vevői elvárások és elégedettség biztosítása
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal
  • Beszállítói minőségrendszer értékelése, standardok bevezetésében való aktív részvétel
  • Gyártási folyamat, termék és belső auditok levezetése, támogatása
  • Minőségügyi dokumentációk, előírások változásainak kezelése
  • Statisztikák kezelése
  • Zárolt raktár kezelése

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki vagy minőségügy előny)
  • Ismersz minőségbiztosítási módszereket
  • Legalább 2 éves tapasztalatot szereztél gyártó cégnél hasonló területen (autóipar előny)
  • Aktívan használod a német nyelvtudásod (angol előny)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya