www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A vevői megelégedettség biztosítása és folyamatos javítása;
A vállalati és termelési csoport célok elérésének aktív támogatása;
A vevő képviselete a vállalaton belül;
A vevői kapcsolatok ápolása, fejlesztése;
Reklamációkezelés.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Tárgyalási szintű német nyelvtudás
Autóipari minőségirányításban szerzett tapasztalat
ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
Jó kommunikációs készség magyar és idegen nyelven egyaránt

Előny:

APQP / 8D folyamatok elméleti és gyakorlati ismerete
Audi vevői követelmények ismerete
Vevői portálok (QTS, KPM, stb) ismerete
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Izgalmas, motiváló környezet
Hosszú távú munkalehetőség
Utazási költségtérítés

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Mór, Tatabánya, Veszprém, Veszprém
Egyéb hasonló állások Önnek
Mérnök-üzletkötő (Referenciaszám: PJ4301)

Pannonjob Kft.

Ügyfelünk stabil lábakon álló, prezíc, német mu...

HR Asszisztens (Tatabánya)

Hire-One Kft.

Legyünk együtt sikeresek!    Tapasztalatta...

CNC gépkezelő (TRUMPF) - Németország (Referenciaszám: CSV-1728)

Man at Work Kft.

Feladatok: Trumpf CNC gépek kezelése A programo...