www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 327 napja lejárt

PCE Paragon Solutions Kft. – CNSBG

Foxconn is establishing a demand fulfillment operation for a leading supplier of communication equipment for mobile networks. Foxconn has chosen to locate this business at our Komarom Facility in Hungary where we will fulfill orders for the European, Middle East and African Markets. We fully expect this business to provide considerable growth opportunities in the future.

If you are ambitious, with can-do attitude, then you should join our fast growing,
dynamic and multi-cultural company.
Currently, there are immediate openings for

Komáromi munkavégzéssel

Feladatok/ Tasks

  • Minőségellenőrzési folyamatok és utasítások kidolgozása,
  • Belső hibák elemzése, a helyesbítő és megelőző intézkedések megvalósítása,
  • Vevői reklamációk nyomozása és megelőzése,
  • Vevői elvárások és változtatások minőségügyi szempontjainak bevezetése,
  • Folyamatos minőségügyi fejlesztések,
  • Riportok, elemzések készítése,
  • Problémamegoldás és esetenként kommunikáció a Vevőnk minőségügyi képviselőjével.

Elvárások/expectations

  • Felsőfokú végzettség minőségbiztosítási szakiránnyal vagy min. 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Minőségügyi technikák ismerete (pl. 8D, hibaok analízis, 5Why, Ishikawa, 5W, PDCA),
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Pontosság, igényesség és felelősségteljes hozzáállás,
  • Angol nyelv kommunikációs szinten (írott és beszélt formában egyaránt)
  • MS Excell és Powerpoint használata, grafikonok készítése.
  • Szükség esetén külföldi munkavégzés, flexibilitás

Előnyök/advantages

  • Lean gyártás ismerete, alkalmazása,
  • Minőségügyi technikákban való jártasság,
  • 5S ismerete, alkalmazása,
  • Rugalmasság.

Amit kínálunk/Our offer

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások  (munkábajárás, cafatéria, bónusz),
  • Jó munkahelyi légkör és kellemes munkakörnyezet,
  • Tapasztalat szerzés és előrelépési lehetőséggel - multinacionális környezetben,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát és motivációs levelét (magyar/angol nyelven) a pozíció és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Cím: 2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Angol