www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 422 napja lejárt

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása;

  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél;

  • Részvétel új termékek bevezetésében;

  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon;

  • Belső auditok végrehajtása;

  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése elvégzése;

  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása;

  • Beszállítói auditok elvégzése;

  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) műszaki/mérnöki végzettség

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (ISO TS, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office)

  • Kitűnő problémamegoldó készség

Személyes kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó képesség

  • határozott, önálló munkavégzés

  • rendszerszemlélet

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

  • Német nyelvtudás

  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés

  • Teljesítményalapú bónusz

  • Cafeteria juttatás

  • Kedvezményes meleg étkezés

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.