www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Minőségügyi mérnök
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • Termelés támogatása
  • Kiszállítások támogatása/jóváhagyása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Helyesbítő/megelőző intézkedések kidolgozása
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal és a vevőkkel
  • Belső termék-, és folyamatauditok végrehajtása
  • Részvétel vevői auditokon, rendszerauditokon
  • Új termékek bevezetésének minőségügyi felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Főiskolai (műszaki) végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség, önállóság, rugalmasság, precizitás, analitikus gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

ELŐNYÖK:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi szakirányú végzettség
  • Minőségirányítási technikák gyakorlati ismerete (8D, 5W, Ishikawa, stb.)
  • FMEA ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Székesfehérvár

POZÍCIÓ TERÜLETE:

  • Minőségirányítás/Termelés

ELVÁRT VÉGZETTSÉG:

  • Főiskola

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal