www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

(Quality Engineer)

Autóipari szektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, biztonságtechnikai eszközök és rendszerek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk minőségügyi mérnököt

A munkakör célja, biztosítani a cégvezetés felé, a minőségpolitikában meghatározottak következetes betartásával, a HAH termékei számára az előírt minőségi követelményeknek való megfelelést.

Feladatok:
  • Napi szintű selejtelemzés, a termékekkel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása
  • Probléma forrás elemzés és akcióterv készítése a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása a releváns területen, a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése
  • Szoros kapcsolat és együttműködés a termeléssel és a projektvezetőkkel
  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében, kiértékelések készítése
  • Belső auditok kivitelezése
  • Vevői auditok előkészítése és vezetése
  • A vevő által elvárt termékminőség előállításának elősegítése
  • A minőségügyi célok elérése és a minőségfejlesztés érdekében minőségügyi feladatok ellátása a gyártási minőségügy területén
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségbiztosítási, gépész vagy villamosmérnök végzettség preferált)
  • Belső auditori végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi ismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Angol vagy német aktív, kommunikációs szintű nyelvismeret
  • Precizitás
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Magas szintű kommunikációs készség
Juttatások:

Amennyiben a pozíció leírása felkeltette érdeklődését küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye Magyarország,Veszprém megye,Pápa
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Veszprém