www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Érdekel az autóipar és a sorozatgyártás? Tárgyalási szinten beszéled az angol nyelvet és szeretnél a minőségbiztosításban további tapasztalatokat szerzni? Autóipari beszállító partnerünk keresi leendő munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Vevői/beszállítói reklamációk, kezelése,
  • Korszerű minőségtechnikák alkalmazása,
  • Társosztályokkal és az anyavállalattal való együttműködés,
  • Aktív részvétel a vevői látogatásokon/auditokon és a minőségügyi megbeszéléseken,
  • Belső hibák rendszeres kiértékelése, Pareto szerint intézkedési akciók indítása,
  • Aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében,
  • Bemintázási dokumentációk összeállítása.

Elvárás:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktuális minőségirányítási rendszerek (ISO/TS, ISO 9001) ismerete, korszerű minőségügyi technikák és eszközök (pl.: APQP, FMEA, PPAP, 5M, KVP) alkalmazásának ismerete.
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret
  • Autóipari sorozatgyártásban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye: Bács-kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki