www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1031131

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Új termék bevezetésének koordinálása
  • PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Együttműködés a mérnökséggel, termeléssel, SQA-val
  • A gyártási folyamatok minőségügyi támogatása
  • Riportok, hibaanalízis készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok készítése
  • Folyamat és vevői auditokon történő közreműködés
  • Javító intézkedések meghatározása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete TS, VDA
  • Mérési eszközök, módszerek alkalmazása
  • MS Office, SAP ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK, Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország