www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 543 napja lejárt

Fehrer Hungaria Kft.

Cégünk dinamikusan fejlődő és bővülő német tulajdonú autóipari beszállító. Fő tevékenységünk: lágy üléshabok és egyéb PUR termékek gyártása.

Munkatársat keresünk

munkakörbe.

Feladatok:

  • APQP / PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Kapcsolattartás a felelősségi körébe tartozó vevőkkel,
  • Reklamációkezelés, hibák feltárása, kivizsgálások koordinálása
  • Az általa kezelt termékek és gyártási folyamatok ismerete, ezek tükrében a gyártás szakmai támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki (gépész, műanyagipari) végzettség
  • 8D, Ishikawa, 5Why, FMEA, CP, MSA, SPC ismeretek
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • német vagy angol nyelv min. középfokú ismerete
  • a vonatkozó minőségbiztosítási szabványok (ISOTS 16949, VDA) ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete és aktív használata
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • mind két nyelv ismerete
  • multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes, eredményorientált csapat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Azonnali kezdés
  • Folyamatos szakmai továbbképzés;
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol