www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.12.
Hirdetés azonosító: 1021135

Különleges iparágban, nagy múlttal rendelkező multinacionális partnerünk részére keresünk egy kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező, dinamikus minőségügyi mérnököt, aki mind a vevőkkel, mind a beszállítókkal könnyedén és sikeresen tud együttműködni.

Feladatok:

- Vevőktől érkező reklamációk kezelése, gyökérokok feltárása
- Vevői auditokra való felkészülés, azokon aktív részvétel
- Beszállítókra vonatkozó reklamációk kezelése
- Beszállítók teljesítményének értékelése, illetve a lehetőségeknek megfelelően a folyamataik fejlesztése
- Belső eltérések, nem-megfelelőségek kezelése
- Aktív és folyamatos kapcsolattartás a termelési területekkel, problémamegoldás támogatása különböző minőségügyi eszközökkel

Elvárások:

- Minimum 1 - 3 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
- Preferáltan gépészmérnök vagy minőségügyi mérnök végzettség
- Társalgási angol nyelvtudás (szóban és írásban is a vevők és beszállítók irányába)
- Legfontosabb reklamációkezelési módszerek ismerete (pl. 8D)
- FMEA, PPAP, Control Plan ismeret

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, hosszútávú lehetőséget biztosító vállalat
- Nemzetközi környezet, fiatalos, lendületes csapattagok
- Új ismeretek szerzése, motiváló feladatok
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a