www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • A hirdetés 449 napja lejárt

A világ egyik vezető technológiai szolgáltató berendezéseket gyártó cégének a magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  •  A minőségügyi részleg operatív irányítása
  •  Beszállítói reklamációk teljeskörű kezelése, beszállítók fejlesztése, beszállítói auditok megszervezése, lebonyolítása.
  • Vevői reklamációk kezelése
  •  A minőségellenőrök napi munkájának koordinálása, a munkavégzés hatékonyságának folyamatos javítása
  • A kiépített ISO 9001: 2008 és az ISO 14001:2004 szabvány szerinti integrált irányítási rendszer folyamatos működtetése, fejlesztése.
  • Az auditok operatív feladatainak előkészítése, lebonyolítása
  • A belső minőség folyamatos javítása, TOP hibák meghatározása, a hibákra történő intézkedések kidolgozásában való részvétel
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel, hatóságokkal

Elvárások

  •  Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőség-és környezetirányítási területen, gyártó cégnél szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Belső auditori képesítés(MIR-KIR)
  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság
  • Projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Aktív, legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság és döntésképesség
  • Pontosság, precizitás
  • Minőségi munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Szabálytudatosság, szabálykövetés

Előny

  • Fémipari tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek
  • Folyamatoptimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Termék és folyamat FMEA ismeret

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát "Minőségügyi mérnök" megjelöléssel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol