www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök, Zalaegerszeg

  • A hirdetés 185 napja lejárt

Német, autóipari megbízónk részére keresünk minőségügyi mérnököt, aki biztosítja a megfelelő minőségügyi rendszereket a termeléshez.

Feladatok:

  • 8D riport készítése, FMEA, ellenőrzési terv, vizsgálati-, mintázási dokumentáció készítése
  • Minőségügyi témák feltárása és javító intézkedések bevezetése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a vevővel
  • Belső- és külső auditokon való aktív részvétel

Elvárás:

  • Műszaki diploma és/vagy több éves minőségügyi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Jó német- és/vagy angol nyelvismeret

Előny:

  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Autóipari tapasztalat

Cég kínálata:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatási csomag

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő