www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (vevői kapcsolattartó)

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Minőségügyi mérnök
 (vevői kapcsolattartó)

Multinacionális autóipari beszállító megbízónknak a következő pozíciókba keresünk kollégákat.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Leendő munkatársunk feladatai:

  • vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
  • részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
  • részvétel új termékek bevezetésében
  • vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon
  • válogatási-, utómunkálási akciók szervezése a vevőknél
  • belső auditok végrehajtása

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önállóság, együttműködés
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott, agilis fellépés

Előnyt jelent:

  • autóipar területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német