www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ) (6144)

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Feladatok:
•vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
•részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél
•részvétel új termékek bevezetésében
•vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon
•válogatási-, utómunkálási akciók szervezése a vevőknél
•belső auditok végrehajtása

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség
•tárgyalóképes németnyelv-tudás
•angol nyelv ismerete szóban és írásban
•számítástechnikai ismeretek
•„B” kategóriás jogosítvány
•önállóság, együttműködés
•kiváló kommunikációs készség
•határozott, agilis fellépés

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
Link megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16-ig