www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 924 napja lejárt

Veszprém megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Napi szintű selejt elemzés
  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése - felügyelete (keresztfunkciós csapatban) a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére
  • A heti selejt megbeszélése vezetése
  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása (a releváns területen), a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése
  • Szoros kapcsolat és együttműködés a termeléssel és a projektvezetőkkel
  • Részvétel a heti és havi jelentések elkészítésében
  • Belső auditok kivitelezése
  • Vevői auditok előkészítése és vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves autóipari szériagyártásban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi ismeretek
  • ISO/TS16949 ismeret
  • Kiváló angol vagy német nyelvtudás
  • Magas minőség tudatosság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Strukturált munkavégzés
  • Rugalmasság

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő