www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (területvezető)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Cégünk folyamatosan növekvő és fejlődő multinacionális autóipari vállalat tagja:  a világ legjelentősebb autógyártóinak gyárt gumi alkatrészeket és tömítéseket. A minőségügyi terület egy dinamikusan fejlődő része a cégnek, bővülő feladataink elvégzésére új, ambiciózus munkatárssal bővítenénk csapatunkat.

Főbb feladatok:

  • Minőségügyi rendszer folyamatainak fejlesztése, karbantartása,
  • Minőségügyi (magyar-német nyelvű) dokumentációk kezelése, fejlesztése,
  • Minőségügyi folyamatok ellenőrzése, hatékonyságuk vizsgálata,
  • Minőségügyi oktatások tartása dolgozóknak és ezek adminisztrálása,
  • Auditokon való részvétel, levezetés, ill. belső auditok önálló lefolytatása.
  • Reklamációk (külső-belső) kezelése,
  • Selejtcsökkentési folyamatok, intézkedések bevezetése, folyamatos felügyelete, kiértékelése, új intézkedések bevezetése (PDCA).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (lehetőleg műszaki),
  • Minőségbiztosítás területen, autóipariban vagy ipari környezetben szerzett minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat, (mint minőségügyi mérnök, vagy középvezető, esetleg vezető)
  • Német nyelv ismerete erős kommunikációs szinten, Angol nyelv kommunikációs szint,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Határozott fellépés, önállóság, terhelhetőség és kiemelkedően jó stressz tűrő képesség.
  • Vezetői egyéniség

Előny:

  • Szabványok ismerete, illetve belső auditori végzettség (ISO 9001, VDA 6.3),
  • Angol nyelvtudás,
  • elsősorban SAP- vagy egyéb termelés követő rendszer ismeret,
  • Munkavédelmi és környezetvédelmi ismeretek (ISO 14001, OHSAS 18001).

Amit kínálunk:

  • Tréningek, oktatások, szakmai továbbképzések (ISO, VDA), esetenként külföldi utazások,
  • Versenyképes juttatási csomag (megegyezés szerinti alapbér + cafeteria + teljesítmény bónusz),
  • Bejárási- vagy albérlet támogatás,
  • Támogató vezetőség,
  • Hosszú távú, stabil lehetőség,
  • Dinamikus szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség,
  • Multinacionális környezet és tapasztalat szerzés.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő