www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök - Tatabánya

  • A hirdetés 437 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz: - A minőségügyi rendszer fejlesztése, hogy a különböző belső és külső szabványoknak, és költséghatékonysági célkitűzéseknek megfeleljen. - Részt kell vennie belső auditokban, és a vevői panaszkezelésben. - Beszállítók auditálása is, a céges szabványok szerint. - A vezetés számára összefoglalókat, beszámolókat készít. Megbízónk fiatalos, multinacionális munkakörnyezetet kínál, szakmai fejlődési lehetőséget egy bővülő FMCG vállalatnál.

Végzettség:
Egyetemi vagy műszaki főiskolai végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Auditokban szerzett tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt kommunikációs szintű angolnyelv-tudással rendelkezik és ismeri az ISO szabványokat (kiemelten az ISO 9001-t.). Van tapasztalatta emberek képzésében/fejlesztésében, dokumentumok kezelésében, beszámolók készítésében. Gyakorlott felhasználó MS Office szoftverek tekintetében (Excel, Word, Power Point, Outlook). Vállalja, hogy a vállalat különböző telephelyeire utazzon. Kiváló problémamegoldó és elemző készséggel rendelkezik. Könnyen teremt kapcsolatot és jól megérteti magát az emberekkel.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Több évtizede Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég.