www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés alatt álló gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelölteket a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártás során fellépő minőségi problémák kiküszöbölése, a folyamatok rendszeres javítása;
Vevői- és beszállítói reklamációk nyomon követése, kezelése;
Minőségbiztosítási és ellenőrzési utasítások készítése;
Termék- és folyamatauditokon való aktív részvétel;
Részvétel a minőségbiztosítási megbeszéléseken;
MSA, Kalibrálások elvégzése;
Elemzések, belső hibaanalízisek elvégzése;
Új projektek támogatása, áttelepítések koordinálása, felügyelete.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (preferált: minőségügyi mérnöki végzettség)
Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
Készségszintű minőségbiztosítási ismeretek (APQP, PPAP, FMEA, 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto, Poka-yoke, SPC, CP)
MS Office felhasználói szintű ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban, írásban egyaránt)

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag
Biztos háttér, stabil munkahely
Állandó fejlődési, képzési lehetőség
Karrier lehetőség

Ideális pályázó:

Nyitott a csapatmunkára
Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Terhelhetőség, rugalmasság, dinamizmus jellemzi

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Tatabánya, Tata, Komárom, Bicske
Program menedzser (autóipar) - Mór (Referenciaszám: FE-1663)

Man at Work Kft.

Feladatok: Futó autóipari projektek, gyártási...
Fejér

FRÖCCSÜZEMI MÉRNÖK (HF 11-7815)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére k...
Komárom-Esztergom

Termékmérnök - Székesfehérvár környéke (Referenciaszám: KJ-1668)

Feladatok: Részvétel az új projektek előkészít...
Fejér