www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök T07mm

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Minőségügyi mérnök

T07mm

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk minőségügyi mérnököt

Feladatok:

  • Beszállítói probléma esetén reklamáció indítása, nyomon követése a beszállító felé, a szükséges intézkedések meghozása;
  • Beszállítói auditok levezetése;
  • Részvétel a belső audittervek elkészítésében, folyamat auditok végrehajtása;
  • Selejt elemzés készítése;
  • Workshopokban való részvétel és a team munkájának aktív segítése;
  • HNS program kezelése, mérési feladatok létrehozása, SPC folyamatok felügyelete;
  • Delegáció esetén részvétel az új termékek gyártásba történő bevezetésében;
  • Gyártósor áttelepítésénél a minőségbiztosítási eljárások betartásának felügyelete. (APQP folyamat felügyelete);
  • Aktív részvétel a core team munkájában;
  • Esetleges safe launch ellenőrzés mérnöki felügyelete, talált hibák esetén a javító intézkedések meghozása, bevezetése a gyártó / folyamatmérnökkel;
  • A vevői reklamációk kezelése;
  • 8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával;
  • Reklamációval, és gyártási problémákkal kapcsolatban a vevőkkel való kapcsolattartás, dokumentáció elkészítése, vevő felé történő benyújtása.

Tapasztalat:

  • Műszaki főiskolai/egyetemi végzettség;
  • Min. 2-3 éves autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat;
  • Erős középfokú angol nyelvtudás;
  • Autóipari szabvány ismerete;
  • SQA tapasztalat előnynek számít.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol