www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök - Szekszárd

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.06.
Hirdetés azonosító: 831014
lejárt

Szekszárdi multinacionális termelővállalt megbízsából keresünk MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

munkakörbe munkatársat.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • intézkedési listák, akciótervek, auditok utáni feladatlisták érvényesítése, kiadása, bevezetése

  • 8D riportok intézkedéseinek bevezetése, átadása, megoldása a gyártó területeken

  • gyártáshoz használt segédeszközök/berendezések/mérőeszközök használatának ellenőrzése, felügyelete, intézkedés a javításáról

  • 5S rendszer aktív felelőse a gyártóterületen - a bevezetett rendszer havi/heti bejárásai során aktív közreműködés, véleményezés, értékelés, eltérések prezentálása

  • vevői auditok során a minőségirányítási vezető munkájának támogatása

  • elsőfokú műszaki (minőségügyi) végzettség

  • multinacionális környezetben szerzett minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen,

  • autóipari szabványok ismerete

  • tárgyalási szintű németnyelv-tudás, angolnyelv-tudás előnyt jelent

  • kiemelkedő szervezőkészség, önállóság, nagyfokú terhelhetőség

  • Multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu