www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök sütőipari területre

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

P&P Pékáru Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Minőségbiztosítási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Agilis, fejlődni vágyó személyiség

Feladatok:

  • A cég minőségbiztosítási és élelmiszerbiztonsági rendszerének szervezés, nyilvántartások vezetése
  • Minőségbiztosítási vizsgálatok elvégzése, elemzése
  • Gyártmánylapok elkészítése, nyilvántartása, technológiai utasítások készítése termékekre, folyamatokra.
  • Anyagnormák és folyamatok felülvizsgálata.
    Gyártásközi és késztermékek ellenőrzése minőségi és higiéniai szempontból
  • Csomagolóanyagokon szereplő információk elkészítése, ellenőrzése a jogszabályok alapján.
  • Szakhatóságokkal folyamatos kapcsolattartás

Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • Bejárási támogatás
  • Költözési támogatás/albérlet támogatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési/előrelépési lehetőség