www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQE Beszállítói Minőségbiztosítás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 783037

Link megjelenítéseimages/editor/1297096557.jpg" border="0" width="300" />

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Nógrád megyében található üzemük számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FELADATOK

  • Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  • Beszállítói alkatrészekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
  • Elősegíti az APQP folyamatot a beszállítókkal és a termékfejlesztő csoporttal
  • PPAP jóváhagyási folyamat menedzselése
  • Költség visszanyerési folyamat támogatása
  • Felülvizsgálja és jóváhagyja a beszállítói minőség-terveket
  • Beszállítói termék és folyamat auditok végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki végzettség (műszaki területen)
  • Gyártási, minőségbiztosítási vagy mérnöki területen szerzett 3 éves szakmai gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • ISO 9001, ISO /TS 16949 ismerete
  • Microsoft Office ismeret

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Nógrád megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (SQE Beszállítói Minőségbiztosítás), Nógrád megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése