www.cvonline.hu
Minőségügyi mérnök (Referenciaszám: PJ3061)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.02.08.
Hirdetés azonosító: 836430
lejárt

Acélfeldolgozással foglalkozó, nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Feladatok:
- Minőségi problémák meghatározása és megoldása
- Minőségjavító projektek tervezése és koordinálása
- Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelésének irányítása és felügyelete
- Vevőkkel és beszállítókkal történő folyamatos kontaktálás minőségbiztosítási kérdésekben
- Folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal és riportok készítése a környezetvédelmi rendszerrel kapcsolatban
- A minőségirányítási és minőségellenőrzési rendszerek, tevékenységek, szabványok és folyamatok bevezetése, fejlesztése
- Az vállalat minőségbiztosítási és környezetmenedzsment rendszerének működtetése és folyamatos karbantartása
- A minőségügyi hatékonyság folyamatos fejlesztése
- Belső és külső auditok koordinálása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- ISO TS tapasztalat
- Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű PC ismeret
- Vezetői ambíció vagy tapasztalat
- Önállóság
- Rugalmasság

Előny:
- Acélipari ismeret (TS 16949, ISO 14001) előny
- TS 16949-ben használt eszközök ismerete
- Német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Kihívásokkal teli, változatos munka
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.