Minőségügyi mérnök (NPI) - Székesfehérvár - Ref. szám: FE-893

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 771978

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai műszaki végzettség
  • Autóipari gyártó vagy beszállító cégnél szerzett min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Autóipari szabványok (ISO/TS 16949) ismerete
  • Capability study, Run@rate, 5Why
  • 8D, APQP/PPAP, FMEA, SPC ismeret
  • MS Office ismeret

Főbb feladatok:

  • Új termék bevezetésének támogatása
  • Belső, rendszer és vevői auditok megszervezése, lebonyolítása
  • Vevői reklamációk kezelése, kapcsolattartás
  • Javító, megelőző tevékenységek meghatározása, az intézkedési tervek koordinálása, végrehajtásának ellenőrzése
  • Minőségügyi problémák megoldása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal minőségügyi kérdésekben
  • Jelentések, 8D riport, FMEA, Control Plan készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag szakmai tapasztalattól függően!
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális elektronikai és finommechanikai összeszereléssel foglalkozó székesfehérvári gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó  FE-893-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozatlan idejű