www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök német nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1003823

Csongrád megye legnagyobb multinacionális cégéhez, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel
Feladatok:

  • Késztermékek vevői felszabadításának menedzselése
  • Egyeztetés a vevőkkel
  • Szükséges és kapcsolódó minőségirányítási dokumentumok begyűjtése, összefoglalása, rendszerezése és azok nyomon követése
  • Egyeztetés a társosztályokkal, társrészlegekkel (pl.: fejlesztés, mérnökség, logisztika)

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, magabiztosság
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Juttatások:
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Előnyök:
  • Autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat
  • ISO 9001 ismeret és ISO/TS 16949 ismerete előny
  • Angol nyelvismeret

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben megfelel minden feltételnek, kérem küldje el MAGYAR és NÉMET szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Makó

Egyéb információk:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Csongrád