www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök / minőségirányítási rendszergazda (QMB)

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társaság fejlődésének biztosítása érdekében, fiatalos csapatába azonnali belépéssel keresünk;

Minőségügyi mérnököt / minőségirányítási rendszergazdát (QMB)

Feladatok:

  • Belső, külső és önauditok teljes körű szervezése, irányítása és kapcsolattartás
  • Tervezett időközönként folyamat, rendszer és termék oktatások szervezése, irányítása
  • Minőségügyi rendszer- és termelési dokumentációk nyilvántartása, fejlesztése, ellenőrzése és karbantartása
  • ISO/TS 16949 Minőségirányítási rendszer fenntartása, továbbfejlesztésének támogatása, célok elérése a cég minőségpolitikájának figyelembevételével
  • ISO 14001 Környezetirányítási rendszer működtetése a cég környezetpolitikájának figyelembevételével

Elvárások:

  • Abszolvált felsőfokú végzettség
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban, angol előnyt jelent
  • Minőségtechnikák, folyamatok ismerete (kézikönyv, VDA 6.3, 8D, FMEA, CP, 5Why, Ishikawa)
  • Min. 3 év releváns autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és Cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német