www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök / Laborvezető

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Adott termelési területek minőségügyi támogatása;
Labortechnikusok, laboroperátorok vezetése (15 fő);
Beszállítói reklamációk és belső minőségügyi problémák kezelése – a kapcsolódó gyökérok elemzések és ellenintézkedések irányítása, nyomonkövetése;
Minőségbiztosítási eljárások kidolgozása, oktatása, működtetése;
Nem megfelelősségek feltárása, kritikus munkafolyamatok meghatározása és elemzése, ezek alapján javító intézkedések kezdeményezése;
A kapcsolódó dokumentációs rendszer felügyelete és karbantartása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész- vagy vegyészmérnöki)
2-3 év multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete
Magabiztos MS Office ismeretek (Excel,Word, Power Point),
Középfokú aktív angol nyelvtudás

Előny:

Belső auditori bizonyítvány (ISO/TS)
Autóipari minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
APQP, PPAP, MSA, FMEA, SPC ismeretek
Méréstechnikai ismeretek

Munkavégzés helye:

Tatabánya és vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés
Világszínvonalú multinacionális vállalat
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Ideális pályázó:

Vezetői attitűd, tapasztalat
Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség

Helyek Tatabánya
Székesfehérvár
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés