www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök /Kecskemét/

  • A hirdetés 185 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

 Gyártási tevékenységet folytató multinacionális vállalat részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gyártósori előszerelési feladatok átvétele a megrendelőtől, és ezek oktatása;
Szerelési feladatokhoz tartozó ellenőrző mérések végrehajtása és dokumentálása;
Ellenőrzési, reagálási tervek készítése és dokumentálása;
Szerelési eszközök parametrizálása;
Vevői kapcsolattartás;
Új Projektek bevezetése, követése;
KPI meghatározása, vezetése
ISO TS 16949 bevezetése, később betartása, szükséges dokumentációk elkészítése vezetése;
Termék és folyamatauditok végrehajtása;
Javító intézkedések meghozatala, dokumentálása;
Problémamegoldó módszerek alkalmazása;
Riportolás a quality vezető részére.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Hasonló munkakörben szerzett, lehetőleg autóipari tapasztalat
Autóipari szabványok, követelmények ismerete (TS v. VDA)
Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye, Kecskemét régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, felelősségteljes munkakör
Egyedülálló munkakörnyezet

Helyek Budapest
Szolnok
Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség