www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök - Kecskemét (Referenciaszám: HM-1345)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.08.28.
Hirdetés azonosító: 986777

Feladatok:

  • Gyártósori előszerelési feladatok átvétele a megrendelőtől, és ezek oktatása
  • Szerelési feladatokhoz tartozó ellenőrző mérések végrehajtása és dokumentálása
  • Ellenőrzési, reagálási tervek készítése és dokumentálása, szerelési eszközök parametrizálása
  • ISO TS 16949 előírások betartása, szükséges dokumentációk elkészítése vezetése
  • Termék és folyamatauditok végrehajtása
  • Javító intézkedések meghozatala, dokumentálása
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Mérnöki végzettség
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
  • Szakirányú tapasztalat előnyt jelent
  • Kecskeméti munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka
  • Karrierlehetőség és versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy nemzetközi érdekeltségű, piacvezető logisztikai szolgáltató megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1345-ös referenciaszámot az alábbi e-mail címre!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)