www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (K01mm)

  • A hirdetés 355 napja lejárt

Minőségügyi mérnök

K01mm

Pest megyei cég megbízásából keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok dokumentálása, FMEA, Control Plan, műveleti utasítások;
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozása, bevezetése;
  • Folyamataudit – specifikációtól a megvalósításig.
Tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Autóipari, összeszerelési tapasztalat;
  • Német vagy angol nyelvtudás;
  • Minőségügyi technikák ismerete.

Amit kínál:

  • Versenyképes fizetés;
  • Stabil, megbízható munkahely;
  • Változatos feladatkör;
  • Fejlődési lehetőség.

Önéletrajzát a lenti  e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol