www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Járműipar, szerelési terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 815897

Link megjelenítéseimages/editor/1290531875.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Minőségi reklamációk kezelése, problémák megoldása
  • Szerelés felügyeleti rendszer ellenőrzése és fejlesztése
  • FMEA és Poka-Yoke eszközök kidolgozásában való részvétel
  • Műveleti utasítások, "standard work" kidolgozása
  • Új szerelők minősítése
  • A szerelési folyamat ellenőrök munkájának felügyelete
  • Andon hívásokra időbeni reagálás
  • Selejt kiértékelések, elhárító intézkedések meghozatala
  • Részvétel a kompetenciaközpont havi minőségi jelentéseinek készítésében
  • Részvétel a kompetenciaközpont minőségfejlesztési projektjeiben
  • Minőségszervezet és a megbízó vállalat érdekeinek képviselete, gyáron, cégcsoporton belül, vevőknél és beszállítóknál

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki, ideálisan gépészmérnök végzettség
  • Multinacionális gyártóvállalatnál minőségbiztosítási területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete: 8D problémamegoldás, FMEA, minőségtervezés
  • Projektvezetési tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás
  • Multinacionális fém alkatrész-gyártó, vagy gépgyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Járműipar, szerelési terület), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése