Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

 MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
(HF 12-8416)

munkatársat.

Feladatok

  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása,
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, auditok végrehajtása,
  • Új termékek, új beszállítók kiválasztásában történő aktív részvétel,
  • Minőségbiztosítási dokumentációk és utasítások készítése,
  • Projektekben, terméktranszferekben történő részvétel,
  • Minőségügyi oktatások elvégzése.

Elvárások

  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 12-8416”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése