www.cvonline.hu

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

 MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
 (HF 12-8382)

munkatársat.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási dokumentációk készítése
  • Minőségbiztosítási folyamatok koordinálása
  • A cég képviselése a vevőnél
  • A vevő képviselete a cég részlegeinél
  • A belső részlegekkel való együttműködés a vevői igények kielégítésében

Elvárások

  • Autóipari területen szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás.
  • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 12-8382”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése