www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (HF 11-7886)

  • Frissítve 16 napja

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 11-7886)

pozícióba.

Feladatok

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / a vevőkkel,
  • Különböző projektekben való részvétel,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, minőségbiztosítási szakmérnök),
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Előny: a beszállítói, a vevői kapcsolattartásban vagy az új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7886"-os referenciaszámés a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Észak-Dunántúli régió
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Veszprém