www.cvonline.hu

Minőségügyi Mérnök (Heves megye)

  • A hirdetés 1141 napja lejárt

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat, Heves megyei gyártási telephelyükön történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • Jelentések elkészítése, javító intézkedések kidolgozásában való részvétel.
  • Helyesbítő és megelőző tevékenységek, intézkedések ellenőrzése.
  • Minőségügyi és Környezetirányítási információs rendszer kidolgozásában való részvétel, heti és havi statisztikai kimutatások készítése.
  • Oktatások megszervezésében és az oktatások végrehajtásában való közreműködés.
  • PFMEA elemzések irányítása, Control Plan és Ellenőrzési Utasítások készítése a területhez tartozó folyamatokra.

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Gyártási minőségirányítás területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, csapajátékos attitűd.