MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Gyártás, vevők, beszállítók - tárgyalóképes angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 685851

Link megjelenítéseimages/editor/1364471989.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk globális autóipari gyártó cég - jelenleg is fejlesztés alatt álló-, ezer főt foglalkoztató magyarországi vállalata, amely gépjárművek belső terébe gyárt alkatrészeket. Számukra keresünk szakembert a következő pozícióba:

FELADATOK

  • A gyártási folyamatok minőségének állandó fejlesztése (termék- és folyamattámogatás)
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás minőségbiztosítási aspektusból, a felmerülő problémák kezelése és elemzése
  • Hibakivizsgálások koordinálása: felügyelni, hogy a vevő által vagy a gyáron belül felfedezett esetleges problémákat a megfelelő minőségmódszerek (8D jelentés, 5 Why, stb.) használatával oldják meg
  • Javító intézkedések elindítása: előkészíteni a szükséges helyesbítéseket, betanítani és nyomon követni őket, ellenőrizni a végeredményt
  • Biztosítani, hogy minden minőségügyi tevékenység az ISO TS 16949 rendszer alapján történjen,
  • Új termékbevezetés bemintázási folyamatainak koordinálása: első minta benyújtása és dokumentációja, valamint termék és a gyártási folyamat jóváhagyása (EMPB, PPAP)

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki, főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Elengedhetetlen feltétel a minőségbiztosítási rendszerek és technikák ismerete (EMPB, FMEA, Control Plans, SPC, MSA)
  • Legalább 3-5 éves autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Győr-Veszprém térsége

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (Gyártás, vevők, beszállítók - tárgyalóképes angol nyelvtudással), Győr-Veszprém térsége

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése