www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök / Folyamatmérnök

  • A hirdetés 128 napja lejárt

A MIELL Quality Kft. 100%-os magyar tulajdonban lévő ipari, minőségügyi szolgáltató cég, mely professzionális szolgáltatásokat nyújt autógyárak, autóipari beszállítók, egyéb ipari szektorban lévő gyárak részére.

LOKÁCIÓBAN RUGALMAS munkatársakat keresünk, projekt jellegű munkavégzésekre, kiemelt fejlődési lehetőségekkel!

A leendő munkatárs feladatai/részfeladatai

  • Termékcsaládnál felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Kapcsolattartás a belső- és a külső beszállítók és a vevők között; reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis, problémamegoldás, javító és megelőző intézkedések bevezetése; hatásosság elemzése szisztematikus módszerekkel
  • Teljesítménymutatók (KPI) figyelése, adatgyűjtés, analízis, jelentések
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Termék-, folyamat- vagy rendszer nem-megfelelőség esetén vizsgálat indítása és részvétel a szükséges akciók bevezetésében
  • A folyamatok / termékek minőségének fejlesztése
  • A beszállítók fejlesztése
  • Aktív részvétel az APQP folyamatokban
  • Elsőminta jóváhagyásokhoz dokumentáció elkészítése
  • A termékmúltra vonatkozó adatok kezelése
  • Mérő- és vizsgálóberendezések definiálása, megrendelése
  • Mérőeszköz elemzés (MSA) elvégzése
  • SPC nyomon követése, a folyamatképesség figyelése
  • A dolgozók oktatása minőségbiztosítási alap- és termékspecifikus ismeretekre

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HASONLÓ TERÜLETEN SZERZETT MINIMUM 3 ÉVES TAPASZTALAT
  • KOMMUNIKÁCIÓKÉPES ANGOL ÉS/VAGY NÉMET NYELVTUDÁS
  • LOKÁCIÓ TEKINTETÉBEN RUGALMAS HOZZÁÁLLÁS

Munkavégzés helye:
Rugalmas / Nyugat-Magyarország

Egyéb információ:
A munkavégzés helyére támogatás (bejárási- vagy albérlet támogatás)

Várjuk azok jelentkezését, akik a fenti elvárásoknak megfelelnek. A pályázáshoz küldje el magyar és idegen nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát és bérigényét az alábbi email címre.

Helyek Somogy
Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő