www.cvonline.hu

Minőségügyi Mérnök- Elektronikai hibaelemző JO-1505-309616

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Világszinten elismert multinacionális partnerünk pest megyei összeszerelő üzemébe keresünk pályakezdő mérnököket az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektronikai komponensek funkcionális tesztelése a végső beépítést megelőzően
  • Rutin problémákat meghaladó, újonnan felmerülő hibák megtalálása
  • Vizsgálatok elvégzése, vizsgálati napló készítése, probléma jelentése
  • Együttműködés a 3 fős irodai hibaelemzői csapattal és további mérnök csapatokkal és fejlesztőkkel
  • Hibáról való egyeztetések előkészítése a beszállítói minőségért felelős csapat számára
  • Javító intézkedések bevezetése a gyártásba
  • Konferenciahívásokon, egyeztetéseken való részvétel (időnként angol nyelven)

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mérnök informatikus alapdiploma (mesterszak előnyt jelent)
  • Folyékony középfokú angol nyelvtudás
  • Szakmai elkötelezettség
  • Elemzői hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára, együttműködésre való hajlandóság
  • SQL és Linux ismeret előny

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Pest megye- Budapest központjából 30 perc alatt megközelíthető

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol