www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok felügyelete, termelés támogatása
  • Új termék bevezetésében való részvétel
  • Minőségügyi projektek irányítása, felügyelete, végrehajtása
  • Beszállítói és vevői reklamációk kezelése, azok kivizsgálásában való aktív részvétel
  • Folyamatok fejlesztése, minőségügyi problémák megoldása
  • Gyártósori minőségellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenységek irányítása, azok fejlesztése
  • Jelentések készítése (8D, FMEA, Control Plan)
  • Minőségjavító akciók kezdeményezése, kidolgozása, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: minőségügyi területen)
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű német/angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office, SAP ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, célorientált személyiség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő