Minőségügyi mérnök (autóipar) - Székesfehérvár (Ref.szám: FE-892)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.18.
Hirdetés azonosító: 771961

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari gyártó vagy beszállító cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Elektronikai gyártási tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Főbb feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás minőségügyi témákban
  • Vevői reklamációk koordinációja
  • Belső auditok végrehajtása
  • Termékindításban, felfuttatásban aktív részvétel
  • Gyártási problémákban támogatás nyújtása
  • Jelentések, összegzések készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag szakmai tapasztalattól függően!
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális elektronikai és finommechanikai összeszereléssel foglalkozó székesfehérvári gyártó cég megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó  FE-892-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozatlan idejű