www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (AR01)

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Feladatok

  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése;

  • Kapcsolattartás a vállalat többi folyamatával, hatékony információáramlás biztosítása a vizsgálat során feltárt esetleges nem megfelelőségek adatainak visszacsatolására, hatékonyabb kezelésére;

  • Az ellenőrzés szintjének, folyamatának részletes kidolgozása;

  • A bejövő / kimenő vizsgálati eredmények elemzése és visszajelzés küldése az érintett osztályoknak;

  • Akcióterv kidolgozása a minőség javítása érdekében;

  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, minőségbiztosítási, gépész területen);

  • Középfokú angol nyelvtudás.

Egyéb információ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki