Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök AK01mm


  • Frissítve 48 napja

Feladatok


  • Gyártási folyamatok dokumentálása, FMEA, Control Plan, műveleti utasítások;

  • Vevői reklamációk kezelése;

  • Helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozása, bevezetése;

  • Folyamataudit – specifikációtól a megvalósításig.


Elvárások


  • Felsőfokú végzettség;

  • Autóipari, összeszerelési tapasztalat;

  • Német vagy angol nyelvtudás;

  • Minőségügyi technikák ismerete.


Egyéb információ


  • Versenyképes fizetés;

  • Stabil, megbízható munkahely;

  • Változatos feladatkör;

  • Fejlődési lehetőség.



Egyéb hasonló állások Önnek
Műszaki specialista Budapest

Work Force Kft.

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgoz...
Magyarország


Elektromos karbantartó - Présüzem, Járműgyártás

AUDI Hungaria Motor Kft.

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történ...


Épületgépész tervező, Energetikus - Projektvezető

AUDI Hungaria Motor Kft.

A gyártervezés új kollégát keres energetikusi m...