www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök AE01

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Pest megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: mm

Kategória: Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása;
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél;
  • Részvétel új termékek bevezetésében;
  • Vevői auditok előkészítése és ezeken való részvétel;
  • Belső auditok végrehajtása;
  • Minőségfejlesztés, hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése, elkészítése;
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása;
  • Gyártástámogatás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete;
  • Kitűnő problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny

  • Német nyelvtudás;
  • Vevői minőségügyi rendszerek ismerete;
  • SAP ismeret.

Egyéb információ

Saját gépkocsi szükséges a munkába járáshoz.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő