www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 763179
lejárt
Tech People FEJLÉC

Autóipari, alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk

Minőségügyi mérnök

munkatársat.

Feladatok:
Vevői kapcsolattartás,
Új projektek előkészítése,
Termelési folyamathoz szükséges dokumentumok kezelése,
Vevői reklamációk kezelése,
Minőségi problémák megoldása, részvétel a folyamat és minőségfejlesztési csoportok munkájában,
Részvétel belső auditokon.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser),
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
Autóipari gyártó cégnél szerzett 1-2 év tapasztalat,
Autóipari ISO/TS 16949 szabványismeret,
Minőségbiztosítási technikák gyakorlati ismeretével (APQP, FMEA, Ishikawa, 8D, PPAP, stb.),

Előnyt jelent:
Auditori végzettség.

Amit a cég ajánl:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,
Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség,
Karácsonyi pénz.

A munkavégzés helye:
Tatabánya vonzáskörzete

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC