Ugrás a tartalomra
MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (14-9178)
pozícióba.

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(14-9178)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal / vevőkkel, NPI folyamatok támogatása, projektmenedzsment,
  • A tanúsítási folyamat koordinálása, auditokon való részvétel,
  • Minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / mérnök végzettség,
  • Minőségbiztosítási / termelő közegben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Előny: az új termékek bevezetésében / projektmenedzsment területen szerzett tapasztalat,
  • Jó, aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „14-9178”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Komárom-Esztergom
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása