www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MENEDZSER

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 778455
lejárt

Ügyfelünk, egy német tulajdonú, több európai országban is termelő, autóipari beszállító cég.
A folyamatosan fejlesztéseknek köszönhetően dinamikusan fejlődő, jelenleg 100 főt foglalkoztató magyarországi fröccsöntő üzemük részére keresünk új munkatársat, gyáli munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Az ideális új munkatárs fröccsöntött autóipari termékek gyártásában, minőségbiztosítási területen legalább
3-5 év tapasztalattal rendelkező mérnök szakember, aki középvezetői/menedzseri ambíciókkal rendelkezik.

FELADATOK:
  • A meglévő minőségbiztosítási és környezetirányítási rendszerek üzemeltetése és fejlesztése (ISO9001, ISO14001)
  • ISO/TS 16949 bevezetésében való aktív közreműködés
  • A német anyacég folyamatainak implementálása a gyáli telephelyre
  • Aktív részvétel a vevői reklamációk kezelésében, illetve a reklamáció megválaszolásában
  • Hibaanalízis készítése, javítóintézkedések kezdeményezése
  • A javasolt javítóintézkedések megvalósítása, hatásuk nyomon követése
  • A lehetséges hibaforrások kiküszöbölése (preventív intézkedések)
  • Belső, külső selejt statisztikák elkészítése, javaslat tétel a selejt csökkentésére
  • Folyamatábrák, FMEA-k, szabályozási tervek, vizsgálati utasítások kidolgozása
  • Aktív közreműködés az új termék bevezetésben, az ehhez szükséges minőségügyi dokumentumok elkészítése
  • Napi, heti és havi minőségügyi adatok értékelése, elemzése
  • Minőségügyi szabványnak megfelelő elírások betartatása, folyamat auditok végrehajtása, termék auditok koordinálása
  • Vevői kapcsolattartás és vevői auditokon való aktív részvétel
  • A gyártási minőség és vevő elégedettség javítása
  • Részvétel a vezetőségi értekezleten, valamint az egyéb napi, heti megbeszéléseken
  • Kapcsolattartás az anyavállalat munkatársaival
  • Az 5 fős minőségügyi csapat irányítása

ELVÁRÁSOK:
  • Minőségügyi mérnökként szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Autóipari beszállítói tapasztalat
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Vezetői készségek
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód, precizitás
  • Műanyaggyártás technológiájának ismerete előny
  • Valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

JUTTATÁSOK/AJÁNLAT:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség (szakági tanfolyamok, képzések, stb.)
  • Folyamatos szakmai kihívások

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Pest megye, Gyál

POZÍCIÓ TERÜLETEI:
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Középvezető/menedzser pozíciók
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek

NYELVTUDÁS:
  • Német - Középfok szóban és írásban
ÉS/VAGY
  • Angol - Középfok szóban és írásban

MUNKATAPASZTALAT
  • 3-5 év

POZÍCIÓSZINT
  • Középvezető / Menedzser

ELVÁRT VÉGZETTSÉG
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Pest