Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

minőségügyi menedzser

(HF 9-6771)

pozícióba

Fejér megyébe.

Feladat:

  • Egyszemélyben képviseli és vezeti a minőségügyet a 30 fős gyárban,
  • Részvétel a termékgyártás minőségbiztosítási folyamatának, illetve a termékkiszállítást megelőző minőségellenőrzési folyamatának fejlesztésében,
  • A minőségirányítási dokumentációk változásainak, érvényességének felülvizsgálata,
  • A késztermék minőségi mutatóit lényegesen befolyásoló gépbeállítási értékek optimalizálása,
  • ISO TS és ISO 9001 rendszerek működtetése, fejlesztése,
  • Autóipari partnerekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat (esetleg tanulmány), autóipari tapasztalat előny,
  • Aktív német nyelvtudás (vagy passzív német nyelvtudás aktív angoltudással).

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Nyugodt munkakörnyezet,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Fejér megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6771” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése