www.cvonline.hu

Minőségügyi menedzser helyettes (CVO_15/07_QWM)

  • A hirdetés 640 napja lejárt

 Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Minőségügyi menedzser helyettes
(CVO_15/07_QWM)

Feladatai:

  • Szabványi előírások (ISO 9001) betartásának biztosítása.
  • A minőségirányítási rendszer karbantartása, fejlesztése és oktatása.
  • Tanúsítási- és vevői auditok előkészítése és lebonyolítása.
  • A termékek- és folyamatok minőségi előírásainak minőségügyi eszközökkel és módszerekkel történő betartása a termékek teljes életciklusa alatt.
  • Az összes futó folyamat folyamatos értékelése és ellenőrzése.
  • A minőségügyi csapat vezetése és támogatása (minőségi tervezés, a termelés támogatása, ügyfelek és beszállítók kezelése).
  • Veszteség- és hibaarány-csökkentő intézkedések fejlesztése és vezetése.
  • A helyi minőségügyi vezető munkájának támogatása: eredményes kommunikáció, azonnali reagálás.
  • Innovatív és célratörő együttműködés az üzemvezetéssel.

Elvárások:

  • Mérnök diploma műszaki területen (gépészmérnök, illetve műanyag vagy gumiipar előnyt jelent).
  • Többéves tapasztalat minőségügyi vezetőként, vagy hasonló pozícióban.
  • Autóipari minőségügyi módszerek ismerete.
  • ISO 9001 Auditor (ISO/TS 16949 vagy VDA 6.3 folyamatauditor előnyt jelent).
  • Vezetői tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs készség.
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban).
  • Vállalatirányítási rendszer (ideális esetben SAP) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven az alábbi címekre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol