www.cvonline.hu

Minőségügyi megfelelőségi szakértő

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Gyógyszeripari partnerünk számára keresünk

MINŐSÉGÜGYI MEGFELELŐSÉGI SZAKÉRTŐ

munkatársakat.

Feladatok:

  • Forgalmazott termékek megfelelőségének támogatása minőségbiztosítási oldalról,
  • felülvizsgálati jelentések készítése,
  • minőségbiztosításhoz tartozó dokumentumok összegyűjtése, rendszerezése.

Elvárás:

  • gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biológus, biomérnök diploma
  • 2-3 éves minőségbiztosítási tapasztalat gyógyszeriparban
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség

Partnerünk kiváló munkakörülményekkel, korrekt fizetéssel, széleskörű juttatásokkal és rugalmas munkaidővel támogatja a feladat ellátását.

Kapcsolattartó: Turcsán Edit

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol