www.cvonline.hu

Minőségügyi Megfelelőségi Osztályvezető

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Gödöllői telephely
Minőségirányítási Igazgatóság

Feladatok:

  • GMP folyamatok fejlesztése
  • Kritikus nem megfelelőségek kivizsgálása, riportolása
  • A Minőségügyi Megfelelőségi Osztály munkavégzésének szervezése és a munkavégzés feltételeinek biztosítása, irányítása és ellenőrzése
  • A nemzetközi GMP szabályzók (FDA, EU, WHO, stb.), gyógyszerkönyvek, gyógyszeripari minőségellenőrzési irányelvek (FDA, EMA, ICH, stb.) ismerete, folyamatos nyomon követése
  • Külső, belső auditok (önellenőrzések) és a hozzá csatlakozó hibaelhárítási tevékenységben való részvétel
  • Hibafeltáró tevékenységben való részvétel, megelőző intézkedések meghatározása, a végrehajtás ellenőrzése, a hatékonyság mérése
  • Részvétel a hatósági inspekciók és nemzetközi auditok és a TEVA risk assessment auditok szervezésében, bonyolításában
  • A vállalaton belüli önellenőrzések és a hozzá csatlakozó hiba megelőzési tevékenység működtetése

Elvárásaink:

  • Szakirányú egyetemi végzettség (gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, biológus)
  • Min. 5-7 év gyógyszeriparban, compliance területen szerzett gyakorlat
  • Min. 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen!

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő